Atık Su ve Gübre
Buradasınız: Anasayfa / Atık Su ve Gübre
Atık Su ve Gübre

Gübre ve atık sular

Ahırdan tarlaya kadar size son teknoloji ürünü güvenilir bir sistem sağlayan eksiksiz atık su çözümleri sunuyoruz. Gübredeki değeri kullanmanıza yardımcı olur ve inekleriniz için daha iyi bir refah sağlayabilir. Bu yüzden sistemin sadece bir kısmına odaklanmıyoruz. Atık su sisteminizin tamamını tasarlıyor, planlıyor, kuruyor ve bakımını yapıyoruz..

İnekler ilgiye ihtiyaç duyduğunda, kriterlerinize göre size sunulabilir. DelPro tarafından toplanan ve analiz edilen verilere dayanarak bir ineği tohumlama veya tedavi için sunmak için bireyler için manuel ayırma kararları ayarlayınız veya DelPro içindeki otomasyonu kullanınız. Sürü kapılarımız sağımhanenizin sorunsuz çalışmasını sağlarken, DeLaval Ayırma Kapıları ve Akıllı Seçim Kapıları, verimli ve güvenli bir iş yeri için sağımdan sonra otomatik olarak ayırma ve doğru gruba gönderme kontrolüne izin verir ve DelPro'nun ineklerin taze meraya erişmesine izin vermesini sağlayarak meralardan otlatılmış sütten daha fazla süt üretebilirsiniz.

 

Temizleme sistemleri

Yollarınızı temizlemek için robotik, hidrolik, zincir veya kablo sistemleri arasından seçim yapın. Hem masif zemin hem de ızgaralı zemin için sağlam ve güvenilir çözümlerimiz var. Her temizlik çözümünü müşteri ihtiyaçlarına ve ahır düzenine göre planlıyoruz.

 

Robotik temizlik sistemleri

Robotik temizlik popüler bir seçimdir çünkü karlı bir şekilde yönetilen bir çiftliğe katkıda bulunur. Düzenli temizliğin en büyük faydaları daha iyi hijyen ve daha iyi tırnak sağlığıdır.

Halatlı temizlik sistemleri  ACD70, ACD100 ve ACD180

Güvenilir ve kendini kanıtlamış bir halat sistemi. Üç boyutta tahrik ünitesi ile sistemi koşullarınıza göre özelleştiriyoruz. Bu sistem hem aile çiftliklerine hem de büyük çiftliklere uyar.

 

Hidrolik sıyırıcılar ACH

DeLaval hidrolik temizleme sistemi esnek ve sağlamdır. Farklı gezinti yolu uzunluklarını kaldırabilir ve çok az yer kaplar. Hidrolik bileşenler, zorlu ortamlarda kullanılmak üzere 30 yılı aşkın bir süredir geliştirilmiş ve satılmıştır.