Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2010 yılında grup şirketlerimiz EGE VET ve ATA FEN tarafından kurulan firmamız, çiftlik ekipmanları konusunda dünya lideri DeLaval firmasının Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi, Akdeniz Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi olmak üzere Türkiye’deki beş bölge bayisi olarak hizmet vermektedir.


1994 yılından bu yana Ege Vet ve Ata Fen çatısı altında devam eden DeLaval bayiliğimiz, 2010 yılından itibaren üreticilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına kurduğumuz Sürü Yönetimi şirketimizin çatısı altında çalışmalarını sürdürmektedir.


Sürü Yönetimi Tarihçesi

DeLaval süt sağım ve çiftlik ekipmanları satış, servis hizmetleri adı altında önce 1988 yılında kurulan Ege Vet Hayvancılık Ltd. Şti. bünyesinde daha sonra ise 2005 yılında kurulan Ata Fen A.Ş. bünyesinde 22 yıl hizmet veren “DeLaval Süt Sağım ve Çiftlik Ekipmanları Satış, Servis Hizmetleri”, 2010 yılından itibaren faaliyete geçen “Sürü Yönetimi Hayvancılık Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” adı altında çalışmalarına 35 yıldan bu yana devam etmektedir.


DeLaval süt sağım ve çiftlik ekipmanlarına yönelik satış ve servis hizmetleri sunan Sürü Yönetimi şirketimiz; Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir Bartın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Eskişehir, Giresun, Isparta, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak olmak üzere toplam 40 ilde satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

 

GRUP ŞİRKETLERİ