Bakım Ve Servis
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Bakım ve Servis
Bakım ve Servis
 • DeLaval InService ™
  Siz, inekleriniz ve sağım tesisiniz için bir güvenlik.
  Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet
  Daha düşük işletme maliyetleri
  Daha az acil onarım
  Sertifikalı servis teknisyeni
  Servis teknisyenlerimiz, gelişmiş sağım tesislerine hizmet vermek ve sorunları gidermek için özel olarak eğitilmiştir.

Günün 24 saati, haftanın 7 günü, tüm yıl boyunca yanınızdayız...


Profesyonel araçlar

Önleyici hizmetin bir parçası olan tesis testi, gelişmiş test cihazları kullanılarak gerçekleştirilir. Vakum seviyeleri kontrol edilir ve gerekirse ayarlanır. Aynısı pulsasyon için de geçerlidir
Bize ihtiyacınız olduğunda sizin için  DeLaval servis organizasyonu - her zaman size yakın DeLaval, 100 yılı aşkın bir süredir süt çiftliklerine hizmet vermektedir. Servis tekniker, teknisyen ve mühendislerimiz, en son gelişmelerden sürekli olarak haberdar olmak için sağlam bir eğitim geçmişine sahiptirler ve sürekli ileri eğitim alırlar. Servis teşkilatımız hizmet verdiğimiz tüm bölgeleri kapsamaktadır. Gerektiğinde bir telefon kadar yakınız. Servis teknisyeniniz, VMS'nizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak iyileştirmeler için size tavsiyelerde bulunabilir ve önerilerde bulunabilir.


1. Koruyucu bakım

Düzenli koruyucu bakım sayesinde sağım sistemlerinizde işler durmaz ve beklenmeyen acil servislere gerek kalmaz. Bu güvenilir bir süt sağım tesisine sahip olmanın en iyi bir yoludur. Özel olarak eğitilmiş
servis teknisyenleri, mevcut standartlara göre hem vakumu hem de nabızı test etmek için gelişmiş araçlar (VPR200) kullanarak servisi gerçekleştirir. DeLaval'ın servis programını (ASQ)’de hazırlanan
koruyucu bakım servis protokolleriyle tavsiye edilen servis aralıklarıyla takip ediyor ve servis parçalarını tam çalışma saatlerinde değiştiriyoruz. Optimum güvenilirlik ve uzun ömür sağlamak için her zaman
DeLaval orijinal parçalarını kullanırız. Hizmetin tamamlanmasının ardından, yaptıklarımızı belgeleyen bir hizmet protokolü alacaksınız.


2. Teknik servis destek

Arıza olması durumunda her zaman yanınızda olacağız. Servis teşkilatımız tüm yıl boyunca 7 gün 24 saat yardımcı olmaya hazırdır. Haftasonu, bayram, gecenin bir saati… Uzman kadromuzdan biri
telefonunuzun ucunda. Nöbet listelerimizle her an yanınızda olacaktır. “DeLaval çiftliklerinde sağım durmaz”


DeLaval Uzaktan çiftlik bağlantısı RFC :Eskiden sağım sisteminizde bir problem olduğunda bir teknisyenin çiftliğinizi ziyaret etmesi gerekiyordu. Bu da hem zaman ve para kaybıydı. Ancak şimdi RFC ile DeLaval
uzaktan Destek Takımı sisteminizin komple durumu hakkında bilgi almak için tanılara hemen ulaşabilir, bunları görüntüleyebilir ve analiz edebilir. Daha sonra bir problemin kolayca çözülüp çözülemeyeceği
veya bir servis ziyareti mi gerekiyor size bilgi verilir. Servis teknisyeni durum hakkında tam olarak bilgilendirilir ve bu sayede servis işlemi hızlanır. Üstelik bütün bu işlemler dünyanın her yerindeki uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilebilir.


3. Orijinal servis parçaları

Sağım sistemleriniz uzun çalışma saatleri boyunca çalışır ve herhangi bir yoğun çalışan sistem veya makine gibi, önceden belirlenmiş eylemler için düzenli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Sağım ekipmanınızın bakımlı ve her zaman çalışır durumda olmasını taahhüt ediyoruz. Daima DeLaval orijinal parçaları kullanıyoruz. Tüm servis parçaları, modern süt üretiminde kullanılmak üzere özenle geliştirilmiş ve test edilmiştir. Gıda ile temas mevzuatında belirtilen gıda sınıfı paslanmaz çelik gibi kabul görmüş gıda standartlarını kullanıyoruz.


Kalite ve Güvenilirlik: Orjinal yedek parçalar, satın aldığınız makinenin orijinal ekipman üreticisi (OEM) tarafından üretilir ve kalite standartlarına uygun olarak test edilir. Bu, yedek parçaların kaliteli ve güvenilir olduğu anlamına gelir. Orjinal parçalar, sağımhanenizin yada diğer çiftlik ürünlerinizin performansını ve dayanıklılığını korumaya yardımcı olur.


Uyumluluk: Orjinal yedek parçalar, DeLaval ürünlerinin orijinal tasarımına uygun olarak üretilir. Bu, parçaların diğer sistemlerle uyumlu olmasını sağlar. Uyumsuz parçalar kullanıldığında, performans sorunları, uyumluluk sorunları ve hatta güvenlik riskleri ortaya çıkabilir.


Garanti: DeLaval, orijinal yedek parçalar için garanti verir. Bu, orijinal parçaların belirli bir süre boyunca üretici tarafından desteklendiği ve garanti kapsamında olduğu anlamına gelir. Bu da, herhangi bir sorun durumunda parçaların gerekirse ücretsiz olarak değiştirilebileceği anlamına gelir.


Performans: Orjinal yedek parçalar, satın aldığınız DeLaval ürününün performansını ve verimliliğini optimize etmek için tasarlanmıştır. Bu parçaların kullanılması, ürününüzün gücünü, enerji verimliliğini ve kullanım deneyimini en üst düzeye çıkarabilir. Uyumsuz veya düşük kaliteli parçaların kullanılması ise performans kaybına ve arızalara yol açabilir.
Güvenlik: Orjinal yedek parçalar, ürününüzün güvenliğini sağlamak için tasarlanır. Güvenlik önemli bir faktördür ve orijinal parçalar, dayanım testlerine tabi tutulur ve belirli güvenlik standartlarını karşılaması gerekmektedir.


4. Orijinal sarf malzemeleri


Gıda ve Hayvan Refahı Gıda güvenliği, süt ürünleri değer zincirinin tüm bölümleri için kritik öneme sahiptir. Sıkı uyum kontrolleri aracılığıyla gıda güvenliği konusunda çalışıyoruz. Uyumluluk ve Ar-Ge ekiplerimiz, ürünlerimizin üretiminde tehlikeli veya potansiyel olarak tehlikeli malzeme ve kimyasalların kullanılmamasını veya dahil edilmemesini sağlamak için çalışır. Sağlıklı bir hayvan daha çok, daha kaliteli ve daha uzun yıllar süt sağlar. İyi hayvan refahını destekleyen teknolojiler sağlıyoruz. Çiftçiler iyi koşullar sağladığında, hayvanın sağlığını ve ömrünü uzatırken aynı zamanda çiftlik karlılığını koruyabilir veya geliştirebilir ve çevresel etkilerini azaltabilirler.


Deterjan, memebaşı spreyi, süt filtresi veya yağınızın bitmemesini de sağlayacağız. Bize güvenebilir ve ineklerinize odaklanabilirsiniz. Kimyasal ürünlerimizin SDS (Güvenlik Bilgi Formu) ‘lerini aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.delaval.com/en-us/information/sds-safety-data-sheets/


5. Satış Sonrası Çiftlik Yönetimi Desteği


Sürü Yönetimi Ltd. Şti olarak DeLaval ürünlerinde uzmanlaşmış ekip aracılığıyla çiftliklere danışmanlık hizmetleri sunan küresel bir ağın parçasıdır: Tesis Planlama ve Tasarım, Çiftlik Yönetim Çözümleri ve Süt
Kalitesi ve Sağım Performansı. Küresel ağımız, deneyimlerimizi paylaşmamıza ve dünyadaki en iyi uygulamalara erişmemize olanak tanır. Yerel olarak, sürdürülebilir bir sağmal işletmesi için daha yüksek
verimlilik ve karlılık seviyelerine ulaşmalarına ve gelişmiş hayvan refahı ve gıda güvenliğine ulaşmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.


Tesis Planlama & Tasarım

Tarım sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip tesis planlama ve tasarım profesyonellerinden oluşan ekibimiz, hayallerinizdeki çiftliği kurmanıza yardımcı olabilir.
Mimari Hizmetler: site planlama, kavramsal tasarım, çizim, teknik çizimler, inşaat yönetimi, maliyet tahmini ve proje yönetimi de dahil pek çok konuda yanınızdayız.


Çiftlik Yönetim Çözümleri

Ekibimiz, üreticilerin DelPro™ ürün ve uygulamalarını optimize etmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca grup şirketimiz Atafen üreme, buzağı ve düve yönetimi, barındırma ve beslenme konularında da tavsiyelerde bulunurlar.

Ekibimiz;
• Robotik (VMS™) ve geleneksel sağım yapan müşterilerle çalışır
• Üreticilere üreme ve üretim hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olur,
• DeLaval robotik ve hassas yönetim teknolojisinin kullanıcıları ile danışmanları belli aralıklarla eğitim amacıyla gerek Atafen Akademi Çiftliği’nde, gerekse çözüm ortaklarımızın çiftliklerinde bir araya getirerek ürünlerimizin en iyi performansı vermelerini sağlar.


Süt Kalitesi ve Sağım Performansı

Ekibimiz, süt kalitesi hedeflerine ulaşmalarına ve birinci sınıf sağım performansı elde etmelerine yardımcı olmak için süt sığırı çiftçileriyle özenle çalışır.
• Çiftliklere geleneksel ve robotik süt sağım sistemleri konusunda yardımcı olur
• Karmaşık süt kalitesi sorunlarının giderilmesinde uzmandır
• Sağım performansı analizleri ve sağım yeteneği değerlendirmeleri sunar
• Müşteri eğitimleri ve denetimleri gerçekleştirir

 

DeLaval InService ™

Siz, inekleriniz ve sağım tesisiniz güvende.

· Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet

· Daha düşük işletme maliyetleri

· Daha az acil onarım

 

Sertifikalı servis teknisyeni

Servis teknisyenlerimiz, gelişmiş sağım tesislerine hizmet vermek ve sorunları gidermek için özel olarak eğitilmiştir. Periyodik eğitimler devam etmektedir. Günün 24 saati, haftanın 7 günü, tüm yıl boyunca yanınızdayız.

 

 

Profesyonel araçlar

Önleyici bakım hizmetinin bir parçası olan tesis testi, gelişmiş test cihazları kullanılarak gerçekleştirilir. Vakum seviyeleri kontrol edilir ve gerekirse ayarlanır. Aynısı pulsasyon için de geçerlidir. Her tür ihtiyaç için dizayn edilmiş teknik servis araçları bakım yada onarımı aksatmadan gerçekleştirmeye hazırdır.

 

Bize ihtiyacınız olduğunda sizin için

DeLaval servis organizasyonu - her zaman size yakın

DeLaval, 100 yılı aşkın bir süredir süt çiftliklerine hizmet vermektedir. Sürü Yönetimi Hayvancılık Ltd.Şti. en başından beri Türkiye organizasyonunda yer almaktadır. Servis tekniker, teknisyen ve mühendislerimiz, en son gelişmelerden sürekli olarak haberdar olmak için sağlam bir eğitim geçmişine sahiptirler ve sürekli ileri eğitim alırlar. Servis teşkilatımız hizmet verdiğimiz tüm bölgeleri kapsamaktadır. Gerektiğinde bir telefon kadar yakınız. Servis teknisyeniniz, VMS'nizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak iyileştirmeler için size tavsiyelerde bulunabilir ve önerilerde bulunabilir.

Hizmetlerimiz
Sürü Yönetimi şirketi olarak yatırım ürünleri, satış sonrası ürünleri, bakım ve servis hizmetlerimiz
Yatırım Ürünleri
Satış Sonrası Ürünler
Bakım ve Servis