Yatırım Ürünleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Yatırım Ürünleri
Yatırım Ürünleri

DeLaval profesyonel gıda üretimi yapan çiftçilerin çiftliklerindeki performanslarını geliştirmek için sağım, soğutma, yemleme, gübre ekipmanları ve çiftlik malzemeleri üretimi yapan dünya lideri konumundaki üretici firmadır. DeLaval, Süt sığırı çiftliklerinin üretimini, hayvan refahını ve genel yaşam kalitesini iyileştirmek için tasarlanmış entegre çözümler sunar. Geleneksel veya gönüllü, 7/24 veya günde iki kez, mera veya ahır; siz karar verirsiniz. Size asla bizim tercih ettiğimiz şekilde çiftçilik yapmanız gerektiğini söylemeyeceğiz. Çünkü projenin sizin çiftliğiniz olduğunu ve sizin koşullarınız ve hayvanlarınız için neyin en iyi olduğunu yalnızca sizin bildiğinizi anlıyoruz.

VMS ile her şey sizin etrafınızda döner

VMS ile her şey sizin etrafınızda döner… İşte bu nedenle VMS'yi dünyanın en esnek süt sağım robotu olacak şekilde geliştirdik - böylece sağım sisteminiz sizin için sizin istediğiniz şekilde çalışır. Yeni VMS'miz her zamankinden daha hızlı daha fazla inek sağabiliyor. Potansiyellerini ortaya çıkarmanın anahtarı, inek trafik sistemlerinizin inekleri VMS'niz aracılığıyla hareket ettirebilmesini ve mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde besleme ve dinlenmeye geri döndürebilmesini sağlamaktır.

Bunun olmasını sağlamak için VMS'nizin tercih ettiğiniz inek akış sistemiyle çalışacak şekilde yapılandırıldığından emin oluruz.

Süt çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış sağımhaneler

 

DeLaval, sizin ve çiftliğinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi sağımhane sunar. Her sağımhane sizin ve hayvanlarınızın her zaman rahat ve güvende olması için tasarlanmıştır. Kapsamlı araştırma ve geliştirmemiz, ineklerinizin sağım odasına girdiği andan ayrıldığı ana kadar hızlı, verimli ve eksiksiz bir sağım süreci sağlar.

Hizmetlerimiz
Sürü Yönetimi şirketi olarak yatırım ürünleri, satış sonrası ürünleri, bakım ve servis hizmetlerimiz
Yatırım Ürünleri
Satış Sonrası Ürünler
Bakım ve Servis